O nás

Poskytujeme kvalitní telekomunikační služby pro jihozápadní Čechy již od roku 2004.

Profil firmy

Společnost United Networks SE je ryze český, veřejný telekomunikační operátor a dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější poskytovatele telekomunikačních služeb v jihozápadních Čechách.

Od počátku našeho podnikání v roce 2004 se snažíme nabízet kvalitní služby s výborným poměrem cena/výkon. V posledních letech investujeme do rozšiřování a zkvalitňování vlastní telekomunikační sítě nemalé finanční prostředky. Neustále upgradujeme naše páteřní optické a bezdrátové trasy a rozšiřujeme optickou síť do dalších měst. V Blatné, Domažlicích, Horšovském Týně, Klatovech, Sušici a Plzni nabízíme špičkové připojení k internetu založené na optických vláknech na vlastní FTTx optické síti.

V regionu vystupujeme pod obchodními značkami AITEX, KONET a MAXTEL a provozujeme 6 poboček a servisních teamů v Blatné, Domažlicích, Klatovech, Plzni, Sušici a Strakonicích.

Hlavní nabídku našich služeb tvoří vysokorychlostní optické, kabelové a bezdrátové připojení, hlasové služby a digitální televizi v HD kvalitě. Portfolio našich služeb obsahuje také správu, výstavbu a návrh LAN sítí, webhosting, nabídku konektivity pro ISP, obce, úřady a podnikatele.

Naše cíle

Cílem naší společnosti je nabízet telekomunikační služby ve vysoké kvalitě, s profesionálním přístupem a za rozumné ceny. Pokud si zákazník z nabídky našich služeb nevybere, zpracujeme návrh a nabídneme adekvátní řešení.

Naší snahou je nabídnout nejnovější produkty a technologie a zajistit tak zákazníkovi komplexní službu a servis.

Společnost United Networks SE přistupuje ke svým obchodním partnerům na bázi vzájemně prospěšné spolupráce s garancí vysoké kvality. Naším cílem je přinášet partnerům nejvyšší kvalitu a spolehlivost, což je umožněno orientací na značkové komponenty. Věříme v dlouhodobé partnerství, které je budováno na základě vzájemné důvěry, nejde nám o zisk za každou cenu – jde nám především o skutečný užitek obchodních partnerů, neboť jen spokojený zákazník svou spokojeností zaručí v budoucnosti naši prosperitu.